אודות קיטשן ליין


חברת קיטשן-ליין, הממוקמת באזור התעשייה סגולה בפתח-תקווה, נמנית על החברות המובילות בתחום אספקת ציוד מקצועי למטבח המוסדי.

חברת קיטשן-ליין שמה לה למטרה להציע פתרונות לחוג לקוחות מגוון ממסעדות, בתי קפה, בארים, בתי מלון והארחה, פיצריות, רשתות מזון, גופים ציבוריים ועוד.

שמה של חברת קיטשן-ליין מרמז על ייעודה: קו מוצרים מובילים ואיכותיים למטבח המוסדי וענף המסעדנות והוא משקף את היותה של החברה כמייצגת ומשווקת של המותגים המובילים בעולם.

 

קיטשן ליין מייבאת לישראל שורה של מותגים בינלאומיים מובילים ומעניקה להם את השירות והאחריות הטובים בישראל. המוצרים של קיטשן-ליין הפכו להיות חלק מחיי היומיום של מאות בתי עסק.

 

קיטשן-ליין מוצרי איכות במחירי תחרות.

הגב החזק של קיטשן-ליין, הקשרים הבינלאומיים הענפים שלנו והניסיון רב השנים, מאפשרים לנו להציע את מיטב המותגים האיכותיים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר.

המוטו שלנו "מוצרי איכות ללא תחרות" מיושם יום ביומו והינו אבן יסוד בדרכנו.

 

קיטשן-ליין שרות מקצועי ואמין.


אנשי השירות של קיטשן-ליין מעניקים לכל לקוח חוויית שירות מושלמת, פתרון מהיר, אישי ויעיל והכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המוניטין של שירות קיטשן-ליין מהווה חלק בלתי נפרד מכל מוצר של החברה והוא אחד מערכיה החשובים והידועים ביותר.
קיטשן-ליין מפעילה מערך שרות ארצי של טכנאים מקצועיים בעלי רישיונות גז וחשמל אשר עובר השתלמויות אצל יצרני הציוד כדי להבטיח לכם הלקוחות את השירות המקצועי הטוב ביותר והאמין ביותר.


 

קיטשן-ליין מובילה במותגים.

Amana Commercial, American Range, Hoshizaki Japan, Dynamic, Blendtec, Fiamma, Eagle, Fagor ועוד...

אלה חלק מהמותגים המובלים בעולם שחברת קיטשן-ליין מייבאת ומשווקת. שמות שהפכו לשם דבר בענף המוסדי. החברות הבינלאומיות בחרו בקיטשן-ליין להיות נציגתן בישראל בזכות המוניטין, המקצועיות והניסיון של החברה.


 

קיטשן-ליין ניהול איכותי.


קיטשן-ליין עובדת תחת תקן
ISO 9001:2000 המגדיר את הדרישות למערכת ניהול איכות בהן אנו עומדים.  קיטשן-ליין מוכיחה את יכולתה לספק מוצרים איכותיים העומדים בדרישות הלקוח ולשביעות רצונו ותוך מתן דגש על בקרה לצורך השתפרות מתמדת. 

 

קיטשן-ליין הצליחה במהלך השנים ליצור ולנהל מערכת יחסים מצוינת עם ספקיה בחו"ל ולקוחותיה בארץ.

החברה מקפידה לשמור על מערכת יחסים אמינה, ידידותית והוגנת בשילוב מערכת שיווק שאפתנית ומקצועית, כל אלו מיצבו את קיטשן-ליין כחברה מובילה בשוק.

 

לרשותכם עומדים נציגי מכירות מקצועיים אשר יסייעו לכם בבחירת המוצרים המתאימים לכם ויציגו בפניכם אפשרויות מימון שונות בהתאם למסגרת התקציב שלכם.

 

נשמח לראותכם באולם התצוגה שלנו אשר פתוח לרשותכם בימים א'-ה' 08:30-18:00, יום ו' 09:00-13:00.

  
 
טלפון: 03-913-3030   פקס: 03-913-2323   מייל: info@kitchen-line.com

ציוד למסעדות  צ'יפסר גז   גריל רדיאנטי   בלנדר כותש קרח   ציוד לפיצריה  ציוד לבתי קפה  מכונת שווארמה   מכונות ברד  בלנדר מקצועי    מכונת קרח    מכונת קרח    הצהרת נגישות

כל הזכויות שמורות © הצהרת נגישות