בלנדר מקצועי של בלנדטק - כלכליסט ערך ניסוי כלים ולפניכם התוצאותניסוי כלים: האם זה ייטחן?
ראיתם באינטרנט את הבלנדר שטוחן גאדג'טים? אנחנו עשינו עליו סיבוב, ויש לנו סרטון להוכיח את זה

עידו קינן 30.06.08, 15:26


בסוף 2006 העלתה חברת בלנדטק חמישה סרטונים שהציגו את המנכ"ל, טום דיקסון, טוחן פריטים שונים לאבקה או משחה בבלנדר תעשייתי של החברה. הסרטונים זכו להצלחה ויראלית מפתיעה, והולידו קמפיין ויראלי שלם בשם Will It Blend?. מכירות הבלנדרים באינטרנט עלו לפי 5 משיא ההכנסות של החברה לפני פרסום הסרטונים, ודיקסון הפך לכוכב ויראלי, שמככב בתוכניות טלוויזיה, בפרסומות ובסרטוני תדמית שחברות אחרות מזמינות ממנו (כאן אפשר לקרוא עוד על הסיפור המלא של הקמפיין).

חממת הטכנולוגיה לצעירים סטארטאפסידס הביאה לארץ גירסה חזקה יותר של הבלנדר הזה, ותציג אותו בפעולה בכנס טכנולוגי גדול של בני נוער שהיא תערוך מחר בבאר שבע. רגע לפני הכנס, "כלכליסט" קיבל את הבלנדר לבדיקה. הנה התוצאות:


צילום: בועז אופנהיים, וידאו: יהונתן צור, עורך הסרט: יובל ליפשיץ

צלם וידאו: יהונתן צור; עורך וידאו: יובל ליפשיץ

בלנדר מקצועי מדגם Space Saver תוצרת BlendTec ארה"ב

בלנדר קוטש קרח, מיועד להכנת מגוון רחב של משקאות אייס, פירות, קפה משולבים עם קוביות קרח. מצוייד עם מנוע רב עוצמה של 3 כוח סוס עם עוצמה של 1560 וואט.
גוף הבלנדר עשוי מנירוסטה וחלקו העליון כרום.
לבלנדר פיקוד דיגיטלי ובחירה של 30 תוכניות בעוצמות שונות.
צג דיגיטלי כחול עם סופר מנות ותצוגת זמן לכל תוכנית
הפעלת הבלנדר נוחה ומהירה, כל התוכניות בשיטת Tuch & Go לחיצה על תוכנית והבלנדר מסיים את העבודה לבד כך שאין צורך לעמוד על יד הבלנדר על מנת להפסיק את פעולתו דבר שחוסך זמן עבודה יקר של עובדים וחיסכון בפעילות הבלנדר.

חשוב לדעת ! הבלנדר של בלנדטק - היחיד שמיוצר במלואו בארה"ב והינו תוצרת ארה"ב

 

 
 
טלפון: 03-913-3030   פקס: 03-913-2323   מייל: info@kitchen-line.com

ציוד למסעדות  צ'יפסר גז   גריל רדיאנטי   בלנדר כותש קרח   ציוד לפיצריה  ציוד לבתי קפה  מכונת שווארמה   מכונות ברד  בלנדר מקצועי   מכונת קרח   שלח לחבר

כל הזכויות שמורות ©